OPET ve Yapı Krediden Yepyeni Bir Kredi Kartı: OPET WORLDCARD İLE 5e Varan Puan

  OPET ve Yapı Krediden Yepyeni Bir Kredi Kartı: OPET WORLDCARD İLE  5e Varan Puan
Türkiyenin kendi alanlarında lider şirketleri OPET ve Yapı Kredi, yenilikçi ürün ve hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek, ortak bir çalışmayla OPET Worldcardı tüketicilerin hizmetine sundu

Türkiye’nin iki büyük markasının güçlerini birleştirmesiyle ortaya çıkan bu yeni ürün, hem akaryakıt hem de finans sektöründe yepyeni bir sayfa açıyor. Worldcard’ın tüm özelliklerini içeren, OPET Kart ayrıcalıklarını sunan ve Paro’nun sağladığı faydaları da kapsayan entegre bir kredi kartı olan Opet Worldcard, akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanıcılara yüzde beşe varan oranlarda ekstra puan kazandıracak.

Opet Worldcard lansman dönemine özel sunulan kampanyaya göre ise yıl sonuna kadar OPET’te 1000 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yapan ilk 20 bin kişiye Opet Worldcard sahiplerine 100 TL’lik ekstra puan hediye edilecek.

Konuyla ilgili düzenlenen basın toplantısına OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca ve Yapı Kredi Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nazan Somer katıldı. OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca, her biri kendi sektörünün öncüsü iki marka olarak, Yapı Kredi ile güçlerinin birleştirilmesi sonucu doğan Opet Worldcard’ı sunmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek şunları söyledi: “ Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’ne göre 5 yıldır akaryakıt sektörünün müşteri memnuniyeti en yüksek şirketi olarak başarımızı kalıcı hale getirdik. Worldcard ise Türkiye’nin En Bonkör Kartı olarak tam 20 yıldır liderliğini sürdürüyor. Bu iki lider markanın işbirliği ile sektörde yepyeni bir sayfa açıyoruz. Opet Worldcard, OPET istasyonlarından yapılan akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde yüzde beşe varan puan kazandırıyor. Harcama oranlarına bağlı olarak yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında aylık 1.000 TL’ye yüzde üç, 1.000 TL üzerine yüzde beş puan kazandıran Opet Worldcard’ın sektöre farklı bir dinamik getireceğini söyleyebilirim.”

Kendi alanlarında iki lider kurumu bir araya getiren bu projede yer almaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyduklarını belirten Yapı Kredi Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nazan Somer ise, bu işbirliğinin tüketiciler açısından ciddi faydalar yaratmasını beklediklerini söyledi. Kredi kartı kullanımında en çok payı olan sektörlerden birinin akaryakıt olduğunun altını çizen Nazan Somer, “Türkiye’de 2011 yılının ilk 8 aylık döneminde kartlı ödeme sistemleri ile yapılan harcamalara baktığımızda bunun yüzde 13’ünü akaryakıt harcamalarının oluşturduğunu görüyoruz. 2011 yılında ilk sekiz ayda kredi kartı ile akaryakıt sektöründe yaklaşık 162 milyon adet işlem neticesinde 22 milyar TL tutarında harcama gerçekleştirildi. Bu noktadan hareketle; özel tüketim harcamaları arasında böylesine önemli bir yer tutan akaryakıt alımlarında Opet Worldcard sahipleri için ciddi kazançlar elde edecekleri bir sistem oluşturduk.” dedi.

Yapı Kredi’nin sektördeki liderliğini inovatif ve müşteri odaklı yaklaşımına borçlu olduğunu belirten Somer, “Her zaman müşterilerimizin sesine kulak veriyoruz. Herkesin bütçesinde çok önemli bir yer tutan ve zaruri ihtiyaçlar kategorisinde yer alan akaryakıt harcamaları konusunda da yine onların beklenti ve ihtiyaçlarını dinledik ve Opet Worldcard’ı geliştirdik. Bu karta sahip olanlar akaryakıt alımlarında ekstra puan kazanmanın yanı sıra World’ün 200 bini aşkın üye işyerindeki kampanyalardan faydalanma, taksit, puan ve nakit çekim gibi tüm ayrıcalıklara da sahip olacaklar.” dedi.

Basın toplantısının sonunda OPET Worldcard ile ilgili hazırlanan reklam filmi gösterildi. Bu akşam yayına girecek olan reklam filminde, OPET’in “ Kusursuzlar” konseptiyle devam eden reklam filmlerinin huysuz dedesi Salih Kalyon rol alıyor. Bu kez de çocuklara masal anlatan aksi ihtiyar rolünde olan Kalyon’a çocuk oyuncuların yanı sıra World’ün sevimli Vadaa karakterleri de eşlik ediyor.
 

Diğer HaberlerPARO ÜYE İŞYERLERİ

Opet Çağdaş Petrol Bir Paro Üye İşyeridir.
Çağdaş Petrol Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti.
0212 672 17 84-96   0212 672 17 40
Talatpaşa Cad. No:1 Esenkent Esenyurt / İstanbul
Web Tasarım Ceviz Bilişim Ceviz Bilişim